fbpx
Close

Endine Bayerni tulevikulootus on liitumas Lazioga

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Bayern Müncheni kasvandik, enne vigastusi väga lootustandvat jalgpalli näidanud kaitsja Holger Badstuber on liitumas napilt Meistrite liiga kohast ilma jäänud Lazioga. Hetkel veel Stuttgarti nimekirja kuuluv 29-aastane sakslane muutub 1. juunil vabaagendiks ja roomlased näevad teda kui Interisse lahkunud Stefan de Vrij asendajana, vahendab calciomercato.com.

2009/10 hooajal Bayerni põhimeheks tõusnud Badstuber oli väga kõrgelt hinnatud tollase peatreeneri Louis van Gaali poolt, kes tituleeris sakslase kui parimaks vasakujalgseks kaitsjaks Saksamaal. Pärast hollandlase lahkumist klubist jäi Holger edasi põhimeheks, moodustades väärt keskkaitsepaari koos Jerome Boatengiga, võites koos ka Meistrite liiga finaali.

2013. aasta kevad oli sakslasele aga katastroofiline, sest põlvevigastusest ei suutnud ta korralikult taastuda ning taastumisperioodil vigastas kaitsja enda põlve uuesti, millest algas palluri allakäigutrepp. Vigastus vigastuse otsa vähendas ta mänguaega ja enesekindlust ning eelmisel aastal lahkus ta Bayernist vabaagendina.

scroll to top