fbpx
Close

Nagu oli arvata: Liverpool otsib Kariusele asendajat, ent sobiv kandidaat maksab 70 miljonit

Avatar

Loris Karius. Foto: Imago-Sportimage/Scanpix

Meistrite liiga finaalis kaks lubamatut prohmakat teinud Liverpooli puurivaht Loris Karius tõestas, et otsustavatel hetkedel on ta tiimi nõrgim lüli. Liverpool soovib seda aga muuta ning jutud tasemel puuriluku soetamisest on jõudnud jälle päevakorda: radaril on AS Roma eest häid esitusi teinud brasiillane Alisson.

Kuigi enne finaali oli Jürgen Kloppil plaanis tugevdada tiimi parema väravavahiga, siis just kohtumine Real Madridi vastu tõestas, et sellest käigust pääsu pole ning suvel tuleb kindlasti kukrut kergendada. Alissoni vastu tundsid finalistid juba varemgi huvi, ent Roma küsis brasiillase eest soolased 70 miljonit eurot, mis Liverpooli jaoks oli liiga kirveks hinnaks.

Probleem on aga Kloppi kangekaelsuses – ta näeb ainult Alissoni sobiva valikuna ning kui diil jääb katki, siis uut puurivahti ei tulegi ehk treener on nõus ootama, kuni järgmine sobiv valik on saadaval. Aga täiendada tuleb, sest varuvahiks langenud Simon Mignolet on klubist lahkumas ja sakslasel on ees sundvalik: kas jätkata Kariuse usaldamist ja uskuda, et ta suudab koledast finaalist ja apsakatest üle saada või peab ta Alissoni eest maksma hingehinda.

 

scroll to top