fbpx
Close

Barcelona keskendub suvel keskvälja tugevdamisele

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

La Liga võitja Barcelona on uue hooaja planeerimisega kohe alustamas ning suvine üleminekuaken peab tooma täiendusi keskväljale. Prioriteediks on poolkaitsja Sergio Busquetsile puhkust andva mängija soetamine.

Kui Andres Iniesta on klubiga juba hüvasti jätnud, siis Andre Gomes on suure tõenäosusega ka klubi vahetamas ning keskväljale tekkiva augu lappimiseks on mitmeid variante. Duublist tõuseb esindustiimi Carles Alena ning vigastusest taastuv, Las Palmases laenul olnud Sergi Samper on keskväljale sügavust juurde andmas. Barcelona tahab, et Samper teeks hooajaeelse ettevalmistuse sajaprotsendiliselt kaasa, lubades talle uuel hooajal esindustiimis mänguminuteid.

30 miljoni euro eest soetatud brasiillasest poolkaitsja Arthur peaks klubiga liituma jaanuarikuus, ent Barcelona tahab protsessi kiirendada ja andeka palluri juba suvel enda pallimurule sättida, vahendab Mundo Deportivo. Samuti pole veel otsustatud, mida teha Interis laenul olnud Rafinhaga. Itaallased on poolkaitsjast huvitatud, ent pole nõus maksma 35 miljoni eurost summat ehk läbirääkimised veel käivad.

scroll to top