fbpx
Close

Giroud’ vastu tundsid talvel huvi kaks Itaalia tippklubi ja Meistrite liiga finalist

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Chelsea ründajal Oliver Giroud’l pole käimasolev hooaeg Inglismaa kõrgliigas mänguaja poolest just parim olnud ning nüüd avaldas 33-aastane prantslane, mis pakkumised tal talvise üleminekuakna sees laual olid.

Pärast kuue hooaja pikkust perioodi lahkus Giroud 2018. aastal Londoni Arsenalist ja tõmbas selga linnarivaali Chelsea särgi. Toonase peatreeneri Maurizio Sarri käe all oli Giroud’l ka keskne roll olemas, kuid pärast itaallase minekut Torino Juventuse etteotsa muutus olukord keerulisemaks. Chelseas võttis ohjad üle klubi legend Frank Lampard ja tema on eelistanud ründes pigem nooremaid mängumehi. Giroud oli seega raske valiku ees, kas taas vahetada klubi. Mänguaega mees igal juhul vajas, sest suvel pidid toimuma ka Euroopa meistrivõistlused ning Prantsusmaa koondise peatreener Didier Deschamps oli küll öelnud, et Giroud on tema plaanides, ent siiski vihjas, et mänguaega tuleb teenida.

Juulis saab Giroud’st aga vabaagent ning pikakasvuline ründemees on ka omajagu kontakte juurde saanud.”Kõik teavad, et Interi spordiprojekt pakkus mulle enim huvi. Lazio ja Tottenham uurisid samuti minu kohta. Ühel hetkel olin küsimuse ees, kuhu tahan mängima minna. Rääkisin ka [Interi peatreeneri] Antonio Contega telefoni teel,” avaldas Giroud.

Kuigi koroonaviirusest tingitud olukorra tõttu on paljude jalgpallurite tulevikud ebaselged eelkõige palgakärbete ja võimalike ootamatute üleminekute tõttu, uuriti Giroud’lt siiski, kas ta jääb Londonisse. “Jah, loomulikult. Mõned kuud on veel minna, mänge võita ja võib-olla õnnestub ka mõni trofee võita. Peale seda vaatab edasi, aga arvan, et mind ootab ees veel kaks või kolm head hooaega. Praegu pole õige hetk rääkida lepingutest ja taolistest asjadest, aga kui aeg on käes, siis teen otsuse,” lisas prantslane.

scroll to top