fbpx
Close

Guardiola kinnitas, et Manchester City jääb tema ainsaks Premier League’i klubiks

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i tiitlikaitsja Manchester City juhtkond võib rõõmustada, sest katalaanist peatreener Pep Guardiola tunneb klubi vastu suurt kiindumust ning loots välistas mõne teise Inglismaa klubi juhendamise.

47-aastane tahab tuua klubile säravamaid tiitleid ning teda jäägitult toetav juhtkond ja fännibaas on pannud mehe Cityt tõeliselt armastama. “Jään City fänniks elu lõpuni. Mul oleks võimatu treenida mõnd rivaali, sest tunnen seda armastust, mida ma klubi fännidelt ja inimestelt saan. Kõige parem asi elus on olla armastatud ja seda ma tunnengi,” rääkis Pep BBC raadiosaates.

Guardiola rääkis oma mentorist, õpetajast ning iidolist Johan Cruyffist ja selgitas tema eripära. “Johan aitas mul seda mängu armastada ning selleks, et seda armastada, tuleb mängu mõista. Ta jagas meiega saladusi jalgpallist – asju, mida keegi teine ei näinud. See, kuidas ta jalgpalli nägi, oli täiesti teistsugune. Ta oli nõudlik, stressitekitav ja meenutas justkui brutaalset isa. Cruyffiga polnud kunagi kerge ja ühel hetkel ma ei suutnud temaga enam koos viibida, ent ta oli õiglane,” kiitis ta jalgpallirevolutsionääri.

scroll to top