fbpx
Close

PSV-ga viigistanud Tottenhami peatreener Lloris’d punktikaotuses ei süüdista

Avatar

Hugo Lloris. Foto: SIPA/Scanpix

Tottenham on pärast Meistrite liiga kolmandat vooru keerulises seisus, sest tabelisse saadi täna alles esimene punkt, mil viigistati võõrsil PSV Eindhoveniga. Kohtumise tegi meeldejäävaks Spursi puuriluku Hugo Lloris’ punane kaart ja sellele järgnenud hollandlaste viigivärav.

Oma karistusalast väljapool taklamise tõttu eemaldatud prantslane ei saanud peatreenerilt Mauricio Pochettinolt avalikult peapesu. “Ma ei süüdista kedagi. Kui üldse kedagi süüdistada, siis mind, sest mina vastutan tiimi eest, mitte mõni mängija. Mängijad on siin selleks, et mängida,” ütles argentiinlane mängujärgselt.

“Probleem tekib, kui mängu tapmisega ei saada hakkama. Siis tuli Hugo intsident ja punane kaart ei teinud meie elu lihtsamaks, veidi hiljem viigivärav ja nüüd oleme seisus, kus edasipääs on keerukas. Mu meelest ei olnud see punase kaardi vääriline olukord, kuid me ei sea otsust kahtluse alla,” tõdes Pochettino.

Peatreener andis selgelt mõista, et järgmise kolme kohtumisega tuleb võtta kolm võitu, ent kaks mängu kodus Interi ja PSV vastu ja üks võõrsilmäng Barcelonas pole sugugi kergemate killast. “See tuleb nii-nii raske,” oli ta endaga aus.

scroll to top