fbpx
Close

Gattuso Buffoni intsidendist: ma olen ise palju hullematki teinud

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

AC Milani legend ja klubi praegune peatreener Gennaro Gattuso andis pressile mõista, et tema on sõna otseses mõttes viimane inimene, kes peaks Gianluigi Buffoni ärritumisest ja punase kaardi olukorrast üldse midagi rääkima. Nimelt peab mees end Buffonist kordades hullemaks.

Gattuso oli mängijakarjääri jooksul tuntud kui mees, kes ei hoidnud end platsil kunagi tagasi ja võitles viimse veretilgani. “Ma olen teinud Buffonist hullemaidki asju: kui närv ütleb üles, siis sul pole ümbritsevast aimugi. Ma peaaegu lõin Joe Jordanit (Tottenhami abitreenerit) peaga näkku, läksin tribüünile Leonardot (Inter Milani ekspeatreenerit) solvama… ma pigem ei võtaks Buffoni teemal sõna,” ütles ta Milan-Napoli mängueelsel pressikonverentsil.

“Buffon jääb ikkagi heaks tiimikaaslaseks ja suurepäraseks meistriks. Kui ta on valmis, siis usun, et ta palub intsidendi eest vabandust. Mul oli Juve pärast kurb meel, kuid olin uhke Itaalia vuti üle. Kui ma väljakule läksin, siis ma võinuks kasvõi oma isa vastu sõdida, kui see tähendanuks mu tiimi võitu. Ma ütleks, et platsile läks minu kuri kaksikvend Rino ja kui aus olla, siis see on siiani nii,” lisas kuumavereline itaallane.

scroll to top