City katkestas Tottenhami kauni seeria ning on tiitlist kahe punkti kaugusel

Manchester City tegi oma kaotusteseeriale ilusa lõpu, kui täna alistati koduväljakul pallinud Tottenham 3:1, kinkides pealinlastele kalendriaasta esimese liigakaotuse.

Kaotusest nähtavalt toibunud City hakkas kohe oma mängu mängima ning Gabriel Jesuse avaväravale tuli lisa kaks minutit hiljem, kui Spursi puurilukk Hugo Lloris penalti põhjustas ning Ilkay Gündogan 11-meetri karistuslöögi realiseeris.

Enne poolajavilet tõi Christian Eriksen kodutiimi lootused üles, aga Raheem Sterling oli hoopis see, kes järgmise ehk kohtumise viimase värava lõi. Võit tõi Cityle meistritiitli vaid kahe punkti kaugusele – lähim jälitaja Manchester United peab kõik eelseisvad kohtumised võitma, Cityle piisab ühest võidust või kahest viigist järgmise viie kohtumise jooksul.

Tottenham vs Manchester City (1-3) Highlights & Goals 14.4.2018 by footbie.com