Eriti valus stsenaarium: Atalanta juhtis normaalaja viimase minutini, aga PSG läks poolfinaali

Paris Saint-Germain's forwards Kylian Mbappe, Neymar Jr. and Mauro Icardi (C) celebrate a goal with defender Juan Bernat (R) during the French Ligue 1 football match between PSG and Amiens SC at Parc des Princes stadium in Paris, FRANCE, 21/12/2019.//JEE_psgami.08/1912222017/Credit:J.E.E/SIPA/1912222018

Meistrite liiga esimeses veerandfinaalmängus kohtusid kolmapäeval Atalanta ja Pariisi Saint-Germain. Kuigi Itaalia kõrgliigas 98 tabamusega tänavusel hooajal selles arvestuses parim olnud Atalanta hoidis suurema osa mänguajast eduseisu, võttis PSG jõuga ikkagi oma.

Juba esimestel minutitel oli kummalgi meeskonnal mitu head võimalust, mille seas ei suutnud PSG täht Neymar vastaste väravavahiga silmitsi seistes palli võrku saata. 27. minutil pääses Atalanta ette, kui Duvan Zapata õnnega pooleks antud sööt jõudis Mario Pašalicini ning horvaadist poolkaitsja ei eksinud trahvikastis olles.

PSG hakkas aina enam initsiatiivi võtma ja viimasel veerandtunnil olid vastased selgelt omale poolele vajunud ning palli saades virutati see lihtsalt pikalt ette. Energiat andis Prantsusmaa tippklubile kindlasti ka vigastuspausilt naasnud ja vahetusest sekkunud Kylian Mbappe. 90. minutil suudetigi viigistada, mil Maxim Choupo-Motingi tsenderdus jõudis Neymarini ja omakorda tema söödu realiseeris väravaks keskkaitsja Marquinhos. Kolmandal lisaminutil sai PSG selle, mille järele tuldi: Neymar söötis Mbappe’le, tema omakorda Maxim Choupo-Motingile ja võrk sahises. 2:1 skooriga matš lõppes ning PSG jääb oma vastast ootama paarist RB Leipzig – Madridi Atletico.

Neljapäeval on Meistrite liigas vastamisi just RB Leipzig – Madridi Atletico. Reedel kohtuvad Barcelona – Müncheni Bayern ja laupäeval Manchester City – Lyoni Olympique.