fbpx
Close

Endine Hispaania koondise ründeäss Morientes: James Rodriguez lööks igas klubis läbi, aga mitte Madridi Realis

Avatar

Real Madrid's Colombian midfielder James Rodriguez celebrates scoring his team's fourth goal during the Spanish league football match between Real Madrid CF and Granada FC at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on October 5, 2019. (Photo by PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP)

Karjääri jooksul Madridi Reali, Liverpooli, Valenciat, Olympique de Marseille’d, AS Monacot ja mitmeid teisi väiksemaid klubisid esindanud Fernando Morientes andis mõista, et James Rodriguez peaks Realist lõplikult lahkuma.

2014. aasta maailmameistrivõistlustel Kolumbia koondisega silma jäänud James Rodriguez sai suurturniiri ajal unelmate ülemineku osaliseks ning lõi Realiga käed. Kui Zinedine Zidane peatreeneriks tuli, kahanes märgatavalt ka Jamesi roll ning 2017. aastal laenati ta kaheks järgnevaks hooajaks Müncheni Bayernisse. Saksamaa tippklubi ei soovinud ründava suunitlusega mängumeest samuti pikemaks ajaks oma ridadesse jätta ja tänavu oli 29-aastane endine Porto ning AS Monaco võtmemängija Realis tagasi.

Zidane’iga endiselt Jamesil koostöö ei suju. Käimasoleval hooajal on ta kõigest 14 mängus olnud osaline ja La Ligas on tal neist kirjas kaheksa. Viimases 2:1 võidumängus Granada üle jäeti ta koosseisust taas välja. Lepingut on Jamesil Realiga alles veel aasta jagu, kuid huvilistest ei tohiks puudus olla ning eeskätt on teda seostatud Inglismaa klubidega. Väidetavalt on Real valmis ka ise hinda märgatavalt alandama, et üleminek saaks toimuda.

Morientes ei näe võimalust, et Jamesil oleks võimalik Zidane’i usaldus välja teenida, kuid mõnes teises klubis oleks see kahtlemata võimalik. “Ta on suurepärane talent ja eriline mängija, aga ta ei sobitu Madridi Reali taktikalisse süsteemi. Olen kindel, et igas teises meeskonnas lööks ta läbi,” ütles 44-aastane Morientes La Liga TV vahendusel.

44-aastane endine Hispaania koondislane tõi esile tänavuse hooaja lõikes Karim Benzema’d, kes lõi hiljuti oma hooaja 24. värava ja La Liga tiitel on käes, kui neljapäeval alistatakse Villarreal. “Benzemal on käsil fantastiline hooaeg. Ta on koos Sergio Ramosega võtnud liidriohjad üle ja kui just miski seda ei takista, siis peagi on ta liigavõitja. Ta on meeskonnale andnud seda, mida oli pärast Cristiano Ronaldo lahkumist vaja.”

scroll to top