fbpx
Close

EELVAADE: Emery tunnistas, et Manchester City vastu on neil väga raske enda stiili näidata

Avatar

Unai Emery. Foto: Reuters/Scanpix

Täna õhtul kell 18.30 võõrustab Manchester City Arsenali ning külaliste peatreener Unai Emery ütles välja, et Premier League’i tiitlikaitsjate vastu on oma stiili väga raske näidata. Viimased kolm City kaotust on tulnud just tiimide vastu, kes oskavad kaitses istuda ning kontrarünnakutega nõelata. Kas Emery suudab mõne trikiga võtta üliraskest matšist kolm punkti?

“Tavaliselt suudab City igas mängus oma stiili vastasele peale suruda. Me tahaks oma stiili ja isiksust peale suruda, aga vahel peab vastase järgi kohanema. On väga keerukas nende stiili murda ja enda oma maksma panna. Kui paljud tiimid mängivad sügava kaitseliiniga, siis see on seetõttu, et nad mängivadki nii ja sellest tulenevalt on neil võiduvõimalusi.”

“Tavaliselt võid City vastu mängida kümme matši samamoodi ja kaotada kümme, või jääda seitsmel korral alla, võita korra ja kahel korral viigistada. Aga see stiil võib Cityt küll murda, nagu Newcastle ja Crystal Palace tõestasid,” rääkis hispaanlane mängu eel.

Kui Emery suudaks Cityt üllatada, siis Optibet maksaks sulle heldelt raha tagasi. Nimelt saab Arsenali viigi-võidu eest raha 2,93-kordselt ning üllatusvõidu puhul lausa 9,83-kordselt tagasi!

Vaata kõiki Optibeti panuseid SIIT.

scroll to top