fbpx
Close

Solskjaer tunnistas, et kümnest mängust üheksa võitu kogunud tiim on tekitanud talle peavalu

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AFP/Scanpix

Manchester United suutis äsja Liverpoolilt punkte röövinud Leicesterit napilt võita, kui mängu ainsaks tabamuseks jäi Marcus Rashfordi avapoolajal löödud tabamus. Nagu Liverpooligi vastu, ärkas Leicester pärast väravat ning lõi kamaluga ohtlikke olukordi. Seekord aga võrk ei sahisenud.

United oli teisel poolajal raskustes ning mäng muutus pingeliseks – kodutiimi surve aina kasvas ning võimalused läksid aina paremaks. Võit tuli raskelt, aga siiski kolm punkti viis nad Arsenalist mööda. Kümnest mängust üheksa võitu saanud norralane tunnistas, et mängude seeria on tekitanud tallpeavalu. “Kui tuled Manchester Unitedisse, siis mõtled, et iga mäng on võidetav. Meil on olnud õnne, kõik on saanud end näidata ja kõik on tekitanud mulle peavalu,” rääkis ta mängujärgselt.

Kaotajaks jäänud Claude Puel tundis, et tulemus ei peegeldanud tõelist mängupilti. “Alustasime halvasti ja polnud intensiivsed, see on häbiväärne. Arvan, et ka United ei alustanud hästi, aga me ei saanud oma asjadega hakkama. Kui survestame, siis teeme nende elu keeruliseks ja saame oma võimalusi. Suutsime neid küll survestada, aga see polnud piisav,” ütles prantslane.

scroll to top