fbpx
Close

Spursi kapten: tiitlid on jalgpallis kõige tähtsamad

Avatar

Hugo Lloris. Foto: SIPA/Scanpix

Tottenhami viimane karikavõit pärineb 2007-08 hooajast, kui võideti liigakarikas. Seejärel on mitmel korral jõutud tiitlitele lähedale, ent otsustaval hetkel siiski vastasele alla jäädud. Klubi kapten Hugo Lloris kinnitas, et tiitlid on jalgpallis kõige tähtsamad ning need hetked jäävad karjääri lõpetamisel meelde.

Viimase kahe nädala jooksul kahest tiitliheitlusest välja langenud Tottenham sai pärast 2:1 võitu Watfordi üle veidi eneseusku, tõustes Premier League’i liidrist Liverpoolist seitsme punkti kaugusele. Nädala alguses väitis peatreener Mauricio Pochettino, et tiitlivõit ei viiks Spursi järgmisele tasemele, ent Lloris julgeb vastu vaielda.

“Oleme kõik ambitsioonikad ja püüame endast alati nii treeningul kui palliplatsil parima anda, aga tähtsaimad on ikkagi tiitlid. Tiitlivõidud on ainsad, mida erru minemisel oma karjäärist mäletad,” ütles suvel maailmameistriks kroonitud kiiper Sky Sportsile. “Püüame igal hooajal liiga tugevaimatele lähemale jõuda ning ainus viis selle saavutamiseks on edasi rühkimine. Usun, et oleme viimase aastate jooksul näinud arengut ning tegemist on klubiga, millel on rikas ajalugu, ent mis pole harjunud tõstma igal hooajal tiitlit.”

scroll to top