fbpx
Close

David Luiz armastab Sarriballi: ta paneb mind jalgpalli armastama!

Avatar

Maurizio Sarri popsutamas. Foto: Lapresse/Scanpix

Eelmisel suvel Chelsea peatreeneriks määratud Maurizio Sarri mängustiil on saanud Inglismaal nimeks “Sarriball”, kus palli veeretatakse kiires tempos, mäng on lahtine, voolav ja ründav. Võrreldes itaallasse eelkäija Antonio Conte ning Jose Mourinhoga on mängustiil nagu öö ja päev.

Mängustiili on kiitnud nii Eden Hazard, kellel on kahju, et 60-aastane napolitaan tema karjääri varem ei tulnud ja ka Pep Guardiola, kes on avalikult välja öelnud, et Sarri on üks tema lemmiktreenereid. Nüüd andis Chelsea keskkaitsja David Luiz mõista, et armastab itaallase mängustiili.

“See, kuidas Sarri mängib vutti, paneb mind jalgpalli armastama. See on viis, kuidas naudin seda mängu, mitte ainult mängimist vaid ka vaatamist. Armastan tema filosoofiat. Paljud inimesed on tihtipäeale öelnud, et Chelsea keskendub vaid kontrarünnakutele ja kaitsmisele, nüüd aga kontrollime kõiki mänge ja nad kritiseerivad meid ainult seepärast, et nad ei usu pallivaldamise mõjuvõimu,” sõnas brasiillane Sky Sportsile.

“Ta filosoofia on imeline, ta üritab mängida jalgpalli. See kõik võtab aega ning püüame end võimalikult kiiresti parandada,” ütles Meistrite liiga kohtadele Manchester Unitedi ja Arsenaliga konkureeriva Chelsea mängumees.

scroll to top