fbpx
Close

Klopp 0:3 kaotusest: ma ei tea, kas suudaksime veel paremini mängida

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Imago Images/Scanpix

Liverpool läks Meistrite liiga poolfinaali avamängule lootusega, ehk äkki suudetakse Barcelona vastu võõrsil viiki mängida või vähemalt võõrsilvärav kirja saada. 0:3 allajäämine purustas mõlemad lootused ning katalaanid sammusid Luis Suarezi ja Lionel Messi abil finaali lävele.

Kaotajate peatreener Jürgen Klopp ei osanud miskit mängujärgselt öelda, kui oli oma tiimi üle uhke ning Barca võimekuse ja Messi maagia üle jäi vaid käsi laiutada. “Ma ei tea, kas suudaksime veel paremini mängida. Arvan, et see oli meie kahe viimase aasta parim võõrsilesitus Meistrite liiga turniiril. Ütlesin mängijatele, kui uhke ma nende üle olen. Mängida sellise tiimi vastu sellist vutti… ma olen väga õnnelik,” ütles sakslane mängujärgses intervjuus.

Ja Kloppil polnudki allajäämise kohta miskit halba öelda: “Ma saan seda mängu tulevikus kasutada, näitamaks mis on jalgpallis võimalik. See oli väga vapper esitus, mis oli väga hingestatud, elav, sirgjooneline ja loov. Samuti see, kuidas me neile peavalu valmistasime, oli silmapaistev ja teisel poolajal kontrollisime mängu. Aga jalgpall on selline, et võitmiseks peab skoorima – nemad lõid kolm ja meie null.”

scroll to top