fbpx
Close

Mängu kangelane Messi suurepärasest karistuslöögist: mul läks õnneks

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Lionel Messi lõi Meistrite liiga veerandfinaalis Manchester Unitedile ning poolfinaalis Liverpoolile kaks väravat. Tema 30 meetri kauguselt ristnurka keerutatud karistuslöök võttis muhelema Jürgen Kloppi ning tekitas vutimaailmas küsimusi, et kas Messi on inimene või miskit enamat. Argentiinlane ise võttis oma maagilise keerutuse kokku hoopis teistmoodi.

Tagasihoidliku mängumehe jaoks oli suurepärane karistuslöök tema 600. värav mängijakarjääri jooksul ning mängu lõppfaasis oli tal võimalus lüüa ka kübaratrikk, kuid otsustas sööta palli vahetusest sekkunud Ousmane Dembelele, kes oivalise šansi luhtas. Sellest hoolimata on 3:0 eduseis Anfieldile minekuks üpris kindel.

“Meil oli võimalusi lüüa veelgi enam väravaid aga peame mänguga rahul olema. Oleme teadlikud, et see vastasseis pole läbi, sest peame veel nende kodus mängima. Aga avamänguga oleme rahul. Oli väga intensiivne ja kurnav mäng, nad on harjunud sellise tempo ja stiiliga, kus on palju füüsilist kontakti ja kontrarünnakuid,” sõnas Messi mängujärgselt.

“Oleme hetkel väga väsinud, aga peame jätkama samas vaimus. Avapoolajal mängisime kenasti. Teisel poolajal olid nad väga head, neil oli mitu šanssi, aga suutsime nad nulli peal hoida. Mul oli õnne, et see pall ristnurka lendas, tegemist oli ilus hetkega,” meenutas ta oivalist karistuslööki, mis surus Liverpooli põlvili.

scroll to top