fbpx
Close

Chelsea võit ja Fulhami kaotus rahuldas mõlemat itaallasest treenerit

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Claudio Ranieri pidi Fulhami juhendaja võtma vastu oma esimese kaotuse, kui võõral väljakul alistuti 0:2 Chelseale. Maurizio Sarri hoolealused küll võtsid Pedro ja Ruben Loftus-Cheeki tabamustest võidu, ent Leicesteriga meistriks tulnud itaallane polnud mängujärgselt morn, vaid nägi esituses häid märke.

Koondisepausi eel Slavisa Jokanovici asemel pukki määratud itaallane täheldas, et kuigi eelmise matši Southamptoni vastu nad võitsid, siis tänases kaotusmängus tehti parem esitus. “Peame niimoodi jätkama ning pallurid peavad mu mõtteid paremini mõistma. Täna tegime häid otsuseid väga lühikese aja jooksul, sest Chelsea surve all mängida on raske. Tekitasime võimalusi, aga nad võtsid ikkagi võidu – imeline Eden Hazard loob võimalusi ja Loftus-Cheek skooris, ent siiski olen tiimiga rahul. Nüüd peame paremaks muutuma,” võttis Ranieri mängu kokku.

Chelsea loots Sarri pidas tulemust kõige tähtsamaks, et kodus suudeti kolm punkti endale jätta. “Alustasime hästi, ent avavärava järel tundusid mu mängijad närvilisena olevat. Muidugi on mõistetav, et kaotus Tottenhamile lõi meid veidi rivist välja, aga tänagi vist mängijad olid veel mõtetega selle kaotuse juures. Me kaotasime esimese matši kolme ja poole kuu jooksul. Ikka juhtub,” oli 59-aastane Premier League’i debütant siiski rahul.

scroll to top