fbpx
Close

Unitedi suvine ost on Mourinho peale pahane, süüdistades teda koondisest eemale jäämises

Avatar

Fred. Foto: Reuters/Scanpix

Suvel Donetski Šahtarist 57 miljoni euro eest Manchester Unitediga liitunud poolkaitsja Fred on peatreeneri Jose Mourinho peale pahane, sest pallur jäi ebapiisava mänguaja pärast Brasiilia koondisest eemale, vahendab FourFourTwo.

25-aastane on tänavu teinud Premier League’is vaid kolm täismängu ning viimased kolm matši on ta istunud terve mängu varumeeste pingil. “Olen enda klubis saanud vähe mänguaega ning see on Tite jaoks mõistetav, et ta pole saanud mu vormi hinnata. Muidugi olen selle pärast pahane, aga pean ka kurbusega hakkama saama ning edasi liikuma. Olen enda töö osas fokusseeritud ja loodan, et Copa Americaks olen koondises,” rääkis ta koondise juhendajast.

“Mourinho pole mind tiimi pannud, sest see on tema valik. Ma jätkan enda tööd ning ei tohi lasta sellel end mõjutada, pean olema kannatlik. Samas on see kõik normaalne, mis käib uue liigaga kohanemisega kaasas. Iga päevaga kohanen ma aina rohkem ja loodan, et varsti mängin sajaprotsendiliselt enda parimal tasemel,” oli Fred optimistlik.

scroll to top