fbpx
Close

VIDEO: Võidujoovastuses eufooriasse langenud Klopp vabandas enda käitumise pärast

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Liverpool sai Merseyside’i derbis Divock Origi kuuenda üleminuti väravast ülimagusa 1:0 võidu ning tabamus viis Anfieldi eesotsas Jürgen Kloppiga ekstaasi – nimelt tegi sakslane ühe keelatud lükke, joostes suurest rõõmust väljakule ning embas oma puurivahti Alissoni, väljudes treeneritele määratud juhendamisala.


Suure joovastuse järel tunnistas ta, et läks nii otseses kui kaudses tähenduses üle piiri. “Esiteks palun enda jooksu eest vabandust, palusin kohe pärast intsidenti vabandust ka Evertoni peatreenerilt Marco Silvalt. Ma ei tahtnud olla lugupidamatu,” alutas ta oma mängujärgset intervjuud BBC-le. “Suur austus Evertoni vastu, kes olid ülitugevad ning keda oli üüratult raske murda. Loomulikult oli tegemist täiesti õnneliku väravaga, kuid see olukord peegeldas meie suhtumist, et me alati mängime kuni lõpuvile kõlamiseni. Arvan, et väärisime kolme punkti,” lisas juhendaja.

Vabanduse vastu võtnud Silva tundis, et tema tiim ei väärinud kaotust, ent see on jalgpall. “Meil olid paremad šansid, aga see on jalgpall ning meie elu. Selline värav ei ole, mida eeldad. Toetan Jordanit täielikult, ta on väga hea kiiper ning ei eeldanud sellise olukorra tekkimist,” avaldas peatreener toetust apsaka teinud Jordan Pickfordile. “Muutume iga vooruga paremaks ning tunnen pallurite üle uhkust. Keegi sellel staadionil ei eeldanud säärast lõppu ning viis, mismoodi nad seda tähistasid, näitas, kui raskelt see võit neile tuli,” täheldas Hull City ja Watfordi juhendaja.

scroll to top