fbpx
Close

Chelsea ei saa vaimsest blokist üle

Avatar

Maurizio Sarri. Foto. Reuters/Scanpix

Chelsea on näidanud tänavu Maurizio Sarri käe all ilusat, ründavat ja tehnilist jalgpalli, ent Leicesteri vastu ei suudetud, nagu tänavu varemgi, kaotusseisu jäädes end kokku võtta. Peatreener välistas kaotuse järel Liverpooli ja Manchester City püüdmise.

Jamie Vardy 51. minuti värav oli piisav, et Chelseale pärast 1. aprilli esimene kodukaotus sepistada. “Mängisime 55 minutit kenasti ning meil oli veidi ebaõnne. Värava järel reageerisime valesti, olime veidi šokis ning vaimselt segaduses. Me pidanuks mängima samamoodi kui värava eel ja kokkuvõtmiseks oli veel piisavalt aega järel,” rääkis Sarri mängujärgselt.

“Nagu ütlesin hooaja alguses, siis Liverpooli ja Manchester Cityga sammu pidada on võimatu. Peame esineliku kohtade nimel võitlema,” lisas ta. 

Võidukas Leicester saavutas võidu õige taktika ning enesekindla mängupildiga. “Tiim näitas fantastilist töövõimet ning kõigepealt hoidsime kaitses kõva, seejärel püüdsime kontrarünnakuid üles võtta,” selgitas peatreener Claude Puel taktikat.

“Teisel poolajal mängisime enesekindlalt, skoorisime ilusa värava, mis oli tiimile tõeliselt teenitud kingituseks, kuna andsime endast parima. Peame hooaega samasuguse suhtumise ja vaimsusega jätkama,” kiitis prantslane.

scroll to top