fbpx
Close

Solskjaer debüüdist: mul oli mängueelsel ööl elu parim uni

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Manchester Unitedi legend Ole Gunnar Solskjaer tegi täna oma esimese mängu klubi juhendajana ning nautis võimsat esitust, kui võõrsil alistati 5:1 Cardiff. Peatreener polnud debüüdi eel sugugi närviline ning magas mängueelsel ööl nagu väike laps.

Unitedi DNA on koosnenud noormängijatest, ründavast jalgpallist ning lõpuni võitlevast mentaliteedist. Kui Marcus Rashford skoori avas ning hiljem kasvandik Jesse Lingard kaks väravat lõi, näis klubi taas õiget rada talluvat. DNA-d lubas Solskjaer ka järgida ning lubaduse viis ta väga veenvalt täide.

“Siia naastes mõtlesin öösiti iga pisidetaili peale. Nüüd magasin suurepäraselt, sest kolleegid viisid mind kõigega väga kenasti kurssi ning naudin siin olemist. Ma ei näinud seda matši unes, vaid magasin oma elu parimat und ja ärkasin kell 7.30,” rõõmustas norralane.

“Suurepärane algus. Eriti see, kui skoorisime kolmanda, siis jätkasime ründamist ja peaaegu lõi [Anthony] Martial veel ühe. See oli tähtis hetk,” kiitis Solskjaer. “Teadsime, et Cardiffi vastu peame palli maas hoidma, siis oleme neist paremad. Kiired söödud ja liikumised tõid meile edu ning kolmas värav oli omaette klassist,” oli treener uhke.

scroll to top