fbpx
Close

Burnley peatreener tegi kaotuse järel iroonilisi kommentaare kohtuniku aadressil

Avatar

Sean Dyche. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal naases pärast kaht järjestikust kaotust võidulainele, kui Pierre-Emerick Aubameyangi kaks ning Alex Iwobi üks tabamus oli Burnley vastu piisav, tuues koju kolm magusat punkti. Kaotajate loots Sean Dyche oli püha viha täis ning kritiseeris kohtunikku.

Burnleyl on käsil uskumatu seeria, kus 61 mängu pole kohtunik nende kasuks määranud 11 meetri karistuslööki. “Nii palju otsuseid määrati meie kahjuks – Ashley Barnes sai küünarnukiga näkku ja kohtunik näitas talle kollast kaarti; kaks sukeldumist, mis jäi tähelepanuta ning karistuseta. Aga kirsiks tordil on see, et oleme nüüdseks umbes 60 mängu penaltita ning trahvikastis lükati Kevin Longi kahe käega selga, ent kohtunik penaltit ei määranudki. Muidu olen ma kohtuniku tööga päris rahul,” selgitas ning ironiseeris Dyche.

Poolajapausile läks Arsenal eduseisus, mida tänavu pole Premier League’is veel juhtunud. “Oli raske mäng ning me ei võitnud mitte hästi mängides, vaid seetõttu, et iga mängija oli maksimaalselt pühendunud. Kontrollisime mängu nii nagu tahtsime,” ütles võidukas peatreener Unai Emery mängujärgselt.

scroll to top