fbpx
Close

Cassano: soovitasin Juventusel Haaland palgata

Avatar

Juventus' starting eleven pose for a group picture during the Supercoppa Italiana final football match between Juventus and Lazio at the King Saud University Stadium in the Saudi capital Riyadh on December 22, 2019. (Photo by Fayez Nureldine / AFP)

Endine Itaalia koondislane ning klubidest Madridi Reali, AC Milani kui ka Milano Interit esindanud Antonio Cassano avaldas Instagrami vahendusel toimunud vestluses oma kaasmaalasele Christian Vierile, et ta soovitas Torino Juventusel palgata norralasest ründetalent Erling Braut Haaland, kuigi lõpuks maandus noormees Saksamaa tippklubis Dortmundi Borussias.

Haaland liikus Dortmundi selle aasta jaanuaris, kui oli Austria klubis Salzburgi Red Bullis silmapaistvad esitusi teinud nii koduses liigas ja ka Meistrite liigas. 19-aastase ründaja hoog ei raugenud ka Dortmundis ja Manchester United, mis oli kuuldavasti samuti väga lähedal, et diil õnnestuks, ei suuda ilmselt praegu ära kahetseda, et Haaland nende ridades ei mängi. Samas kinnitas 37-aastane Cassano, et Itaaliast oli samuti huvi ja tema olevat Juventuse spordidirektori Piero Ausilioga rääkinud, et Haaland Itaalia valitseva meistri juurde saada.

“Kui ta Salzburgiga mängima hakkas, siis soovitasin teda Ausiliole. Ta ütles, et oli teda juba märganud. Haaland hoiab oma meeskonna tahtejõudu üleval, ta lööb väravaid ja oskab mõlema jalaga mängida. Ta on loom, kes ei karda midagi ega kedagi,” rääkis Cassano.

Haaland on ise aga kinnitanud, et on Dortmundiga liitumise üle väga rahul. “Ausalt öeldes on see mu elu üks vägevaim hetk olnud. Kui kodumäng toimub, on see lihtsalt uskumatu ja kirjeldamatu, mis ajab kananaha ihule. Näha Kollast Seina ja kõiki neid fänne on lihtsalt imeline. See on üks suurepärasemaid tundeid, mis saab olla. Lapsena oli mul mitmeid iidoleid. Aga kui pean nimetama kaks mängijat, siis oleksid need Cristiano Ronaldo ja Zlatan Ibrahimovic,” sõnas Haaland, keda tihti võrreldud Müncheni Bayerni ründeässa ja endise Dortmundi mängumehe Robert Lewandowskiga.

scroll to top