fbpx
Close

Cagliarisse naasnud Nainggolan: Conte andis mulle kaheksa minutit mängida ja süüdistas mind kõiges

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Hiljuti taas Ragnar Klavani koduklubisse Cagliari Calciosse laenule siirdunud Radja Nainggolan avaldas, et Milano Interis oli sealne peatreener Antonio Conte tema suhtes selgelt ülekohtune.

32-aastane Nainggolan pallib ülejäänud tänavusest hooajast Cagliaris. Poolkaitsja on sama klubi särki kandnud ka 2010. aastal samuti laenul olles, lisaks 2010-2014 perioodil, millest viimase poolaasta veetis AS Roma meeskonnas laenul. 2018. aastal liitus ta Interiga, kuid järgmisel hooajal kuulus ta järjekordse laenulepingu alusel Cagliarisse. Tänavu suvel tahtis mees samuti tuttavas võistkonnas edasi olla, kuid Interiga ei jõutud kokkuleppele. Pool käimasolevast hooajast oli Nainggolani sõnul talle selgelt frustreeriv.

“Interis oli mul suurepärane peatreener, aga mulle tegi haiget, kui ta andis mulle mänguaega kaheksa minutit ja osutas seejärel mu suunas kui kõige eest vastutavale. Mida ma saaksin kaheksa minutiga teha? Ma ei teinud tol korral mingit poleemikat ega tee ka nüüd. Nii see läks. Olen täiesti terve. Ma ei puudunud kunagi treeningult ja polnud kunagi minutitki hiljaks jäänud,” ütles Nainggolan Corriere dello Sport vahendusel.

Oktoobris andis Nainggolan positiivse koroonaproovi. Belglasel vedas, sest taastus sellest vaid kümne päevaga ja sai kodus olles treenida. Siiski on ta olukorra pärast tervikuna mures ja andis avalikkusele edasi ka sõnumi. “Sel aastal väljakul olles on tähtis paljuski enamat kui tulemus. Kaitseme liigat viiruse eest. See tappis jalgpalli, meie elud ja lõpuks terve maailma. Mõtlen nende peale, kellel pole enam tööd või pidid oma tegevused lõpetama. Laseksin end vaktsineerida isegi, kui peaksin olema immuunne, kuna mul juba oli see [viirus]. Loodan, et esimestena saavad vaktsineeritud nõrgimad ja vanimad.”

scroll to top