Cagliaril ja Klavanil ei õnnestunud Juventust ning Ronaldot pidurdada

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga kaheksas voor viis laupäeval omavahel vastamisi valitseva meistri Torino Juventuse ja Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio. Algkoosseisu kuulunud Klavan omadega võõrustajaid peatada ei suutnud ja vastu tuli võtta 0:2 kaotus.

Juventus läks 38. minutil juhtima, kui Alvaro Morata söötis palli Cristiano Ronaldole ning portugallase tugev trahvikastist tehtud löök maandus värava tagumises nurgas. Neli minutit hiljem oli Juventus teeninud nurgalöögi ning Merih Demiral edasisuunamisest oli õigel hetkel jaol taas Ronaldo. Rohkem Juventus sihile ei jõudnud. Klavan vahetati 70. minutil puhkama ning tema asemele sekkus 19-aastane Andrea Carboni.

Juventus on kaheksa vooruga kogunud 16 punkti, millega asutakse teisel kohal. Esimene on 17 punkti peal paiknev AC Milan, keda ootab pühapäeval ees tuline lahing Napoliga. Vooru lõppedes võib Juventus ka viiendaks langeda, kui Napoli suudab Milani võita, Sassuolo alistab Hellas Verona ning AS Roma seljatab Parma. Cagliaril on kirjas kümme punkti, mis annab tabelis 11. koha.