Cagliari tuli seitsme minutiga lootusetuna näivast olukorrast välja ja lõi üleajal ka võiduvärava!

Ragnar Klavan. Foto: Reuters/Scanpix

Ragnar Klavani kodumeeskond Cagliari Calcio teenis Itaalia kõrgliigas esmaspäeval hooaja kaheksanda võidu, kui Sampdoriat võõrustades jäädi küll kindlasse kaotusseisu, ent tugeva mängu lõpuga saadi soovitud tulemus kirja.

Külalismeeskond Sampdoria läks 38. minutil Fabio Quagliarella tabamusest juhtima. Teise poolaja alguses suurendas eduseisu Gaston Ramirez, kuid 69. minutil oli Cagliari poolelt täpne Radja Nainggolan. Beglase väravale vastas aga praktiliselt kohe Quagliarella ning Sampdoria oli 20 minutit enne kohtumise lõppu 3:1 ees. 76. minutiks oli brasiillasest keskväljamees Joao Pedro löönud Cagliari poolelt aga kaks väravat ning nii viigistati seis 3:3 peale. Cagliari polnud sellega piirdunud ja kuuendal üleminutil tõi võõrustajatele kolm võidupunkti ära 23-aastane ründaja Alberto Cerri.

Eesti koondise kapten Ragnar Klavan tegi vägeva teise poolajaga kulgenud matšis täismängu kaasa. 14 vooruga on Cagliari kogunud 28 punkti ja liigatabelis hoitakse neljandat kohta. Sama palju punkte on kirjas veel viiendal positsioonil paikneval AS Romal, 30 punktiga asub eespool Lazio. Ühtlasi on Cagliaril käsil 12 mängu pikkune kaotusteta seeria Serie A-s – viimati jäädi 1. septembril 1:2 alla Milano Interile.