fbpx
Close

Crouch: miks peaks Kane lahkuma, kui peatreener on Mourinho?

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Aastatel 2009-2011 Tottenham Hotspuri esindanud Peter Crouch ütles, et kuigi Inglismaa koondise esiründaja ja klubi kapten Harry Kane pole oma karjääri jooksul ühtegi tiitlit võitu, siis see pole samas ka põhjus, miks peaks kaaluma Tottenhamist lahkumist. Inglase sõnul hiljuti peatreeneriks määratud Jose Mourinho on suuteline klubi soovitud teele aitama.

“Ma ei tea, miks ta peaks lahkuma. Inimesed räägivad küll, et ta peab tiitleid võitma. Ta on 26-aastane, treeneriks on võitjamentaliteediga peatreener ja ta on seal kapten, kus on suurepärane staadion ja treeningväljak. Kui ta suudab midagi Tottenhamiga võita, mis on Mourinho käe all kahtlemata võimalik, tähendaks see tema jaoks rohkemat kui võita kuskil mujal,” rääkis 38-aastane endine pikakasvuline ründemees Crouch Daily Maili vahendusel.

Mourinho kohta jagus Crouchil kiidusõnu. “Ta on paistnud õnnelikuna välja ja on veidi teistsugune. Näib, nagu tal oleks naeratus näol tagasi – ta sarnaneb Josele, keda nägime esimest korda Chelseasse tulemas. Tottenham on nüüd nagu Mourinho meeskond. Nende puhul on tunda fantastilist ründehõngu ja neil on olemas õige kooslus. Ta võib olla Tottenhamis õige mees õigel ajal. Tegemist on kui värske hingetõmbega, mis loodetavasti jätkub ja tähendab Tottenhamile vaid head.”

scroll to top