fbpx
Close

Cagliari nimekaim mängija kinnitas, et klubi on raskustes ja mitmed mehed võivad lahkuda

Avatar

Cagliari Calcio. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

2018-2021 perioodil Ragnar Klavani koduklubiks olnud Cagliari Calcio võib nende keskkaitsja Diego Godini sõnul ilma jääda mitmetest põhitegijatest, sest Itaalia kõrgliigaklubi majanduslik seis pole kiita.

Koroonaviirusest tingitud perioodid, mil publikut staadionile ei lubatud, olid paljude klubide jaoks valusaks löögiks. Sellest ei jäänud puutumata ka Cagliari, mis platseerus lõppenud hooajal Serie A-s 16. kohale, kusjuures väljalangemisest pääseti tänu neljale enim kogutud punktile. Klubi üks kuulsamaid mängumehi on hetkel Diego Godin, kes 2010-2019 esindas Madridi Atleticot ja seejärel veel ühe hooaja Milano Interit. Uruguay koondislane andis nüüd Otra Cabeza vahendusel teada, et tema teenete vastu tuntakse huvi Venemaalt ja Türgist, viimase puhul väidetavalt Istanbuli Besiktasest. Kui pakkumine on sobiv, siis olevat Cagliari valmis ta rahaks tegema ja sarnaselt käituma teiste mängijate puhulgi, sest klubi majanduslik olukord vajab parandamist.

“Üks aasta on lepingust veel alles ja ka võimalus seda aasta võrra pikendada. Naasen järgmisel nädalal Sardiiniasse hooajaeelsele ettevalmistusele. Klubi president rääkis, et neil on käsil majanduslikud probleemid ja kui mõne mängija eest tehakse õige pakkumine, siis on see mängija ka turul saadaval. Kahe või kolme nädala eest said nad mu eest pakkumise Venemaalt ja ühe Türgist. Keegi pole mulle aga helistanud otse, et detailidest rääkida. Cagliari on hetkel mul mõttes, see on fakt,” ütles 35-aastane Godin.

Lisaks Godinile võib Cagliari minema saata ka teise uruguaylase, 25-aastase Nahitan Nandeze. Tema vastu tunneb huvi valitsev meister Milano Inter, mis võtaks Nandeze esialgu laenule ning seejärel on võimalik teha üleminek püsivaks. “Vastab tõele. Ta on samasuguses olukorras – pakkumine on tulnud ja nad veel hindavad seda. Cagliari ei tahaks kedagi müüa, aga kahjuks on pandeemia väikseid klubisid majanduslikult valusalt tabanud,” lisas Godin.

scroll to top