Cagliari kostitas vastast nelja väravaga ja võttis taas võidu

Cagliari Calcio. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio teenis Itaalia kõrgliigas teise järjestikuse võidu, kui laupäeval mängiti koduplatsil kindlalt üle Torino meeskond.

Cagliari asus 12. minutil juhtima, mil nurgalöögist tulnud jätkuolukorras tabas hästi palli Nahitan Nandez ja tugev kauglöök maandus võrgus. Viie minuti möödudes oli värava ees resultatiivne Giovanni Simeone, kes sai hea tsenderduse Charalampos Lykogianniselt. Teise poolaja alustuseks suurendas kauglöögist eduseisu kolmeväravaliseks Radja Nainggolan, aga Torino polnud veel lõppsõna öelnud.

60. minutil ei suutnud võõrustajad palli ära klaarida ja esimesena oli jaol Torino kaitsemängija Bremer. Andrea Belotti tabamusest oli peagi seis minimaalne, kuid kõigest kaks minutit hiljem võeti trahvikastis Luca Pellegrini maha ning Joao Pedro vormistas penaltist Cagliari jaoks lõppskooriks 4:2.

Ragnar Klavan teadmata põhjustel Cagliari koosseisu ei kuulunud. Viimati 1:0 SPAL-ist parem olnud Cagliari hoiab liigatabelis 28 vooru möödudes 38 punktiga kümnendat kohta. Torino on 31 punktiga 14. positsioonil. Juuli esimesel päeval ootab Cagliarit ees võõrsilmäng Bolognaga.