fbpx
Close

Tabeli eelviimasega hädas olnud Wolverhampton on võidu kaugusel Meistrite liigast

Avatar

Wolverhampton Wanderers. Foto: AFP/Scanpix

Laupäev möödus Inglismaa kõrgliigas sel korral vägagi rahulikult ja vaikselt. Lisaks sellele, et tribüünidele veel pealtvaatajad tulla ei tohi, toimus vaid üks kohtumine, milles Wolverhampton Wanderers alistas võõrsil Aston Villa.

Avapoolajal kumbki pool sihile ei jõudnud, kuid 62. minutil toimetasid külalised hea palli trahvikasti, mille hispaanlasest kaitsemängija Jonny suunas edasi belglasele Leander Dendonckerile ja võrk sahises. Sellest Wolverhamptonile piisas, et kolm võidupunkti kirja saada ja ühtlasi suurepärast hooaega jätkata. Nimelt asutakse tabelis hetkel koguni viiendal kohal. Viimasest Meistrite liigasse viivast kohast jäädakse maha kahe punktiga, mida hoiab praegu 54 punktiga Londoni Chelsea. Tõsi on muidugi ka see, et Chelseaga võib vahe suureneda viiepunktiliseks, kui nemad võtavad 1. juulil West Ham Unitedi üle võidu. Samuti on Manchester Unitedil variant Wolverhamptonist mööduda, kui 30. juunil saadakse Brighton & Hove Albionist jagu.

Aston Villa peab kõvasti pingutama, et liigasse püsima jääda. 32 vooru lõppedes on neil eelviimasena 27 punkti koos, ettepoole jääb Bournemouth sama punktiarvuga, kellel on mäng varuks, ja punane latern on Norwich City 21 punktiga.

Pühapäeval toimub Premier League’is samuti üks matš, milles Watford võtab vastu Southamptoni.

scroll to top