fbpx
Close

Bonucci: me polnud agressiivsed ja maksime seepärast kõrget hinda

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Torino Juventuse keskkaitsja Leonardo Bonucci oli pärast Meistrite liiga kaheksandikfinaalis Lyoni Olympique’ilt saadud 0:1 kaotust silmnähtavalt löödud ja sarnaselt peatreener Maurizio Sarrile tõi temagi välja, et avapoolajal joosti lati alt läbi ning agressiivsusest jäi puudu

“Esimene poolaeg ebaõnnestus. Teisel poolajal olime iga palli juures. Mõningates mängudes tuleb pisemate vigadegi puhul kõrget hinda maksta.Olime liiga lõdvestunud ja mitte piisavalt agressiivsed ning see on mentaalsuse küsimus. Oleksime pidanud varem üles ärkama. Nad lõid meile värava, kui olime kümnekesi (keskkaitsja Matthijs de Ligt oli väljaku ääres vigastusega – toim.). See oli väike moment, kui nad olid piisavalt targad, et meid haavata. Nüüd peame kõik keskenduma sellele, mis ootab ees pühapäeval. Seejärel peame kindlasti järgmisesse ringi pääsema,” rääkis 32-aastane Bonucci.

Valitseval Itaalia meistril Juventusel on tänavu koduses liigas omajagu tegu olnud, et liidrikohal endiselt püsida, sest Rooma Lazio ja Milano Inter on neile tugevalt kandadele astumas. Pühapäeval võõrustataksegi just Interit, kes jääb neist praegu kuue punktiga maha, aga samas on ka üks mäng varuks.

scroll to top