fbpx
Close

Bayerni mängijad Meistrite liiga play-off vastasest Chelseast: oleme enesekindlad ja loosiga rahul

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Saksamaa valitseva meistri Müncheni Bayerni esikinnas Manuel Neuer, ründaja Thomas Müller ja kaitsja Joshua Kimmich usuvad, et esmaspäeval Meistrite liiga 1/8-finaaliks vastaseks loositud Londoni Chelsea tuleb neile igal juhul positiivse uudisena.

“Ootame huviga Londonisse minekut, meil on olnud häid mälestusi. Chelsea on ohtlik meeskond, keda peame tõsiselt võtma ja tegutsema nende vastu keskendumisega. Loomulikult tahame järgmisesse ringi edasi jõuda. Arvan, et saame nendele kohtumistele vastu minna hea enesekindluse pealt. Oleme loosiga rahul, vastaseks on atraktiivne ja hea meeskond”, rääkis Neuer Bayerni kodulehe vahendusel.

“On selge, et sulle ei saa Meistrite liigas viimase 16 hulgas vastaseks tulla väikseid meeskondi. Oleme enesekindlad ja tunneme end loosi osas hästi. Chelseal on siiski mängijaid, kes suudavad meile pahandust tekitada. Neil on ründajaid, kelle kvaliteet on teada-tuntud. Aga küsimus on tiimitöös, mitte individuaalides. Minu head tunded põhinevad hetkel meeskonnana õnnelik olemisest. Tahame olla favoriidid ja seda õigustada,” sõnas Müller.

“Läheme nendele mängudele enesekindlalt. Pikk tee on veel minna ja seega on raske öelda, mis seisus meeskonnad saavad olema, aga usun, et läheme nendele mängudele vastu favoriitidena ja edeneme edasi. Chelseat on hetkel raske hinnata, sest neil pole käsil järjepidevat seeriat,” ütles Kimmich lõpetuseks.

scroll to top