fbpx
Close

Prantsusmaa koondise peatreener: Giroud peab Chelseast lahkuma

Avatar

Foto: AP/Scanpix

2018. aastal Prantsusmaa koondise maailmameistriks tüürinud Didier Deschamps tunnistas, et ründaja Oliver Giroud’ olukord Londoni Chelseas on murettekitav, sest mänguaega talle piisavalt palju ei jagu.

Giroud liikus 2018. aasta jaanuaris Londoni Arsenali ridadest Chelseasse ja on sisuliselt sellest ajast peale napi mänguajaga pidanud leppima. 33-aastane prantslane on suutnud Siniste eest lüüa vaid viis liigaväravat, kuigi pääses oma kodumaa koondisesse ja saavutas seal MM-i võidu. Deschamps on alati olnud Giroud’ poolel, aga sõnas nüüd, et eesseisvaks Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks tuleb koht välja teenida ning praegu on kogenud mängumehega raske arvestada.

“Kahe kuu jooksul pole tema olukord Chelseas muutunud. Tema jaoks oleks ilmselgelt parem minna klubisse, kus ta saab rohkem mänguaega. Kui ta seda Chelseas ei saa, siis idee poolest peaks ta seda kuskil mujal saama. Otsus on tema teha. Ma ei tea, milliseid pakkumisi tal on ja kas tal oleks võimalik seal rohkem mänguaega teenida. Nägime teineteist hiljuti. Nagu iga mängija puhul, on tema see, kes otsustab. Tuleb aga meeles pidada, et igapäevane elu klubides on see, mille põhjal Prantsusmaa koondises valikud tehakse. Ta teab seda. Kõik sõltub temast, et mõelda välja parim lahendus,” rääkis Deschamps.

scroll to top