fbpx
Close

Barcelona peatreener Messi lahkumise juttudest: mina näen teda igatahes õnnelikuna

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Barcelona tähtmängija Lionel Messi kohta ilmus hiljuti meediasse uudis, et oma pikaaegses koduklubis ta jätkata ei kavatse. Pole teada, kas tegemist oli vaid spekulatsioonidega, kuid igal juhul põhjuseid on, miks Messi tahaks klubi vahetada. Samas andis peatreener Quique Setien teada, et tema pole probleeme täheldanud.

33-aastase Messi leping lõppeb Barcelonaga 2021. aasta juulis. Läbirääkimised uue lepingu osas on aga viimastel nädalatel seisakus olnud. Läbisaamine Barcelona spordidirektori ja endise meeskonnakaaslase Eric Abidaliga pole samuti hea ja üldse on terves juhtkonnas omajagu käärimist. Hoogu annab juurde ka asjaolu, et Barcelona juhtis liigatabelit enne koroonaviirusest tingitud pausi, kuid nüüd on lastud Madridi Real endast mööda. Ernesto Valverde vallandamise järgselt pole ka mängupildis suurt midagi muutunud ja uut juhendajat Setieni viivad jutud selle hooaja lõppedes hoopis oma eelmise koduklubi Real Betisi juurde tagasi.

61-aastane Setien siiski eitas, nagu Messi oleks lahkumas. “Ma pole Messi osas selle kohta midagi kuulnud ja uudiseid pole samuti. Mu töö pole spekuleerida. Näen teda treeningutel ja klubis õnnelikuna. Näen teda samamoodi, nagu varemgi. Istume aga maha ja räägime, kui selleks on vajadus,” ütles Setien Marca vahendusel.

Vahe tabeliliidri Realiga on neli punkti ja La Liga hooaja lõpuni on minna veel neli vooru, mille seas kohtutakse Espanyoli, Valladolidi Reali, Osasuna ja Deportivo Alavesiga. Konkurentsis ollakse ka Meistrite liigas – kaheksandikfinaali avamängus tehti Napoliga võõrsil 1:1 viik. Koroonaviiruse tõttu, mis Kataloonia piirkonnas on viimastel päevadel paraku süvenenud, pole selge, kas Napoliga peetakse kordusmatš Camp Noul või kuskil mujal. Setien on aga varasemalt öelnud, et hoolimata kesistest tulemustest usub tema, et Barcelona suudab sel hooajal Meistrite liiga võita.

scroll to top