fbpx
Close

“Barcelona peaks keskenduma Neymari, mitte Lautaro Martineze palkamisele”

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Barcelona endine ründemees Rivaldo usub, et Kataloonia tippklubil tasuks unustada ära Milano Interi talendika argentiinlasest ründaja Lautaro Martineze palkamine ja võtta fookusesse Pariisi Saint-Germaini võtmefiguur Neymar.

22-aastane Martinez sattus Barcelona huviorbiiti tänavusel hooajal ja praeguseks on ta Interi eest 37 mänguga löönud 17 väravat. Teisipäeval oli viimane aeg Hispaania gigandil ta 111 miljoni euro suuruse väljaostuklausli eest võimalik ära osta, kuid teadmata põhjustel seda ei tehtud. Goal.com vahendab, et suvel soovitakse igal juhul tehing ära teha, ent Interil on nüüd võimalus Martineze eest veelgi suuremat summat küsida.

Pikemat aega on Barcelonaga seostatud brasiillasest ründeässa Neymari, kes müüdi 2017. aasta suvel Prantsusmaa tippklubisse Pariisi Saint-Germaini 222 miljoni euro eest. Barcelona president Josep Maria Bartomeu on öelnud, et koroonaviiruse tõttu pole majanduslikult võimalik taolist summat neil välja käia, aga samas on tegemist avaliku saladusega, et Neymar pole PSG-s kuigi õnnelik. Rivaldo arvates peaks kõik ressursid mängu panema, et Neymar tagasi tuua, sest vaid nii saaks Barcelona harjumuspärase mängupildi tagasi.

“Lautaro Martineze väljaostuklausel kaotas hiljuti kehtivuse ja nii saab Inter tema eest rohkem raha küsida. Samas tuleb välja, et nad tahavad temaga lepingut pikendada ja ta klubisse jätta. Sellel põhjusel arvan, et Barcelona peaks oma tähelepanu suunama Neymari palkamisele sellel suvel. [PSG spordidirektor] Leonardo võib nüüd olla huvitatud arutamaks Brasiilia staari liikumist PSG-st. Usun, et Neymari liitumisel koos Lionel Messiga aitaks Barcelona taas selleks erakordseks meeskonnaks, mis võitis mitmeid tiitleid aastate eest. Neymar oleks Barcelona jaoks kõige parim võimalik ost, sest ta tõstaks võistkonna tuju üles ja annaks hea alternatiivi mängude otsustamiseks, mis lubaks Messil aeg-ajalt puhata,” arutles 48-aastane Rivaldo intervjuus Betfair’i vahendusel.

scroll to top