fbpx
Close

Atletico on silma peale pannud Manchester City rekordimehele

Avatar

Sergio Agüero ja Leroy Sane. Foto: AP/Scanpix

Atletico Madrid on varuründaja Kevin Gameirole asendajat otsimas ning välistatud pole Manchester City suurima väravaküti, endise Atletico ründaja Sergio Agüero taassoetamine. 29-aastane argentiinlane on Manchester Cityst väsinud ning soovib klubi vahetada, vahendab AS.

City peatreener Pep Guardiola on öelnud, et argentiinlane võib klubis olla nii kaua kui soovib. Agüero pole hispaanlase käe all olnud vankumatu esinumber ja Guardiola on vihjanud, et ründaja võib juba sel suvel lahkuda. Agüero lahkus Atleticost 2011. aasta suvel 45 miljoni euro eest. Premier League’is hoiab ta efektiivseima väravalööja rekordit ehk mänguminutite ja väravate suhte poolest on argentiinlane läbi aegade parim.

Agüero pakub Atletico peatreenerile Diego Simeonele huvi, kuid hispaanlased ei ole nõus maksma ründaja eest meeletut summat. City oleks nõus teda Atleticole ka müüma, sest pallur sooviks La ligasse tagasi pöörduda ja ilusaid mälestusi taaskogeda. Argentiinlane on löönud Manchester City eest 292 mänguga 199 väravat.

scroll to top