fbpx
Close

Endine Inglismaa koondise ja Tottenhami mängumees: Kane peab Madridi Reali minema, et Messi ja Ronaldo tasemele jõuda

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Karjääri jooksul mitmetes Inglismaa klubides pallinud ning ka Madridi Reali jõudnud keskkaitsja Jonathan Woodgate leiab, et Tottenham Hotspuri praegune ründestaar Harry Kane ei saa Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi väärilist tunnustust, kui ta klubi ei vaheta ja Reali ei lähe.

27-aastasel Kane’il on mitmed tippklubid juba mõnda aega silma peal hoidnud, mille seas mõistagi ka liigarivaalid Liverpool ja Manchester City. Teisedki suurte kulutajatena tuntud Euroopa gigandid sellest nimistusest ei puudu. Mängijana ka ise Tottenhami esindanud ja lisaks veel Leeds Unitedi, Newcastle Unitedi, Middlesbrough’ ja Stoke City särki kandnud Woodgate usub, et praeguse koduklubiga on Kane’il keeruline tiitleid võita ja seepärast ei hakata temast kunagi rääkima nii, nagu teistest jalgpalli suurkujudest.

“Kui Madridi Real küsib sinu kohta, eriti Harry Kane’i, siis peab ta minema. Kui ta tahab karikaid võita ja tõusta Messi, Ronaldo ja selliste mängijate kõrvale, siis peab ta [Tottenhamist] lahkuma. Ma ei näe, et ta suudaks Tottenhamiga Premier League’i võita. Ei sellel ega ka paaril järgmisel hooajal. Neil on veel väga palju ehitustööd vaja teha, et Liverpooli ja Manchester City suguseks saada. Kui ta tahab Euroopas karikat võita, siis on tal selleks võimalus Madridi Realiga,” rääkis 40-aastane endine Inglismaa koondislane Woodgate intervjuus Stadium Astrole.

“Arvan, et ta on aastatega oskusi juurde saanud. Harry Kane on uskumatu number 9, aga nende söötudega, mis ta sellel hooajal on andnud, saab ta ka number 10 all mängida. Tema sööduoskus ja üldine mängustiil tema temast erakordse jalgpalluri. Ta meenutab mulle Teddy Sheringhami, kui ta satub nendesse tsoonidesse number 10 all. Mu arvates on ta Premier League’i parim ründaja. Isegi kui meil on samal ajal olemas vigastusteta [Sergio] Agüero, vigastusteta [Harry] Kane ja vigastusteta [Jamie] Vardy, on Kane Premier League’is number üks. Ta läheb aina paremaks ja paremaks. Tal on võimalus purustada Alan Sheareri rekord,” lisas Woodgate lõpetuseks.

Olgu öeldud, et Sheareri nimel on Inglismaa kõrgliiga rekord 260 väravaga, Kane’il on hetkel kirjas 153 tabamust, millega hoiab ta läbi aegade üheksandat kohta. Aastate jooksul on Kane Tottenhami eest väljakul käinud aga 311 mängus ja löönud 205 väravat.

scroll to top