fbpx
Close

Liverpooli kolmas katse võit võtta lõppes hoopis endise mängumehe otsustava etteastega

Avatar

Southampton. Foto: Imago Images/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas toimus esmaspäeval üks 17. vooru kohtumine, milles Southampton võõrustas valitsevat meistrit Liverpooli. Kui enamik arvas, et Liverpool naaseb nüüd võidureele tagasi, siis läks hoopis vastupidiselt.

27. detsembril ei õnnestunud Liverpoolil 1:0 eduseisust lõpuni kinni hoida ja West Bromwich Albioniga tehti 1:1 viik. Kolm päeval hiljem oli võõrsil vastaseks Newcastle United ja seal ei suutnud kumbki pool väravat lüüa. Kolmandat mängu järjest mõistagi Jürgen Kloppi hoolealused punkte ära anda ei tahtnud ja Southamptoni vastu oldi statistilises pooles ka üle: pallivaldus 68% – 32%, pealelöögid 16:7. Sellest aga kokkuvõttes kasu polnud, sest kodumeeskond teenis matši teisel minutil karistuslöögi, mille käigus jõudis pall Liverpooli endise ründemehe Danny Ingsini ja 28-aastane inglane suunas mänguvahendi oskuslikult üle Alisson Beckeri tagumise posti kõrvale võrku.

Kaotus tähendab Liverpoolile nüüd seda, et endiselt ollakse küll tabeliliidrid, aga Manchester Unitediga paiknetakse ühel pulgal ja viimastel on üks varasemast pidamata jäänud mäng ka varuks.

scroll to top