fbpx
Close

Arsenali poolkaitsja ei mõista, miks tiim ei suuda võõrsil head vutti mängida

Avatar

Granit Xhaka. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal vajab Premier League’is iga punkti nagu õhku, et pääseda esinelikusse ja kindlustada koht Meistrite liigas. Selle asemel on viimase kolme kohtumisega võetud null punkti ja saadud piinlikke kaotusi.

Allajäämised Crystal Palace’ile, Wolvesile ja Leicesterile on andnud suurepärased šansid nii Chelseale kui Manchester Unitedile, kuigi needki pole Arsenali komistusi ideaalselt ära kasutanud. Kaks vooru enne lõppu on Chelseal 68, Arsenalil 66 ja Unitedil 65 punkti.

“Meil on olnud kolm suurt võimalust, aga kui ei võta kahest võõrsil- ja ühest kodusmängust punkte, siis ei saa esinelikust rääkida. Praegu pole esinelikust õige aeg mõelda. On keerukas selgitada, miks me ei mängi võõrsil nagu kodus ja ei võta punkte,” oli poolkaitsja Granit Xhaka nõutu.

“Ütlesin seda ka eelmisel nädalal – võõrsil ja kodus mängime erinevaid mänge, võõrsil ei saa nii mängida nagu Emiratesil. Pead võitma duelle, vastastest rohkem tööd tegema, sest fännid on nende seljataga. Kõik Premier League’i tiimid suudavad mängivad jalgpalli ja võidelda. Kui sa ei võitle, siis juhtub nagu pühapäeval,” vihjas ta 0:3 allajäämisele Leicesterile.

scroll to top