fbpx
Close

Llorente: peame üles ärkama või saame Ajaxilt tappa

Avatar

Videokorduse otsus, mis Manchester City poolfinaali ukse taha jättis. Foto: AFP/Scanpix

Homme õhtul seisab peatreeneril Mauricio Pochettinol ees järjekordne elu mäng, kui Tottenham on oma ajalooliselt esimeses Meistrite liiga poolfinaalis, kus kohtutakse üllatusliku Ajaxiga. Real Madridi ja Juventuse asju pakkima saatnud Amsterdami klubi tuleb avavoorus Londonisse, kus varem võitmatuna püsinud Tottenham sai alles oma esimese kuivale jäämise ning allajäämise, kui laupäeval jäädi 0:1 alla West Hamile.

Harry Kane’i hiiglaslikke saapaid täitev Fernando Llorente aitas Spursil alistada Manchester Cityt, kui tema käehõnguline värav oli piisav, et Pep Guardiolale taaskord peavalu tekitada. Allajäämine West Hamile oli küll kurb ja ilusa seeria lõpp, ent Bilbao Athleticus karjäärile tuule tiibadesse saanud baskimaalane täheldas, et allajäämine polnud ilmtingimata halb.

“Võib-olla on isegi hea, et kaotasime. Vajame kõik äratuskella, sest kui me nõndamoodi mängime teisipäeval Ajaxi vastu, siis jääme ilmselgelt neile alla. Me ei mänginud nii nagu fännid seda väärinuks. Peame rohkem endast andma, sest see oli siiski derbi ja väga tähtis matš Meistrite liiga vaatevinklist,” selgitas ta Sky Sportsile.

“Ma ei tea miks me nii halvasti mängisime, aga peame paremad olema kui tahame Ajaxit alistada,” ütles ta ausalt välja. Homme õhtul ei tee kindlasti kaasa Harry Kane ja avamängust jääb eemale korealane Son Heung-min, kes kollaste kaartide tõttu ühe mängu vahele peab jätma.

scroll to top