fbpx
Close

Pep on triumfis kindel: lähme viimasele voorule vastu liidritena

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Eile Burnley vastu raske ja napi 1:0 võidu võtnud Manchester City on 180 minuti kaugusel Premier League’i tiitlist. Selle jaoks tuleb alistada kodukamaral Leicester ja võõrsil Brighton. Peatreener Pep Guardiola on veendunud, et tema tiim võidab kodumängu ning läheb otsustavasse vooru liidritena.

Väravajoonetehnoloogia aitas Sergio Agüerol skoori avada, kui pall oli vähem kui 3 sentimeetrit üle joone. Iroonilisel kombel oli Liverpool mõni voor tagasi ülilähedal West Hami alistamisele, ent pall ei läinud tehnoloogia andmetel täielikult üle väravajoone ja Jürgen Kloppi hoolealused pidid leppima viigipunktiga. Kui värav lugenuks, oleks ‘Pool täna liider.

Burnley vastu võinuks City harjumuspäraselt skoorida veelgi rohkem, aga nende kasuks jäeti andmata penalti ning tiitlikaitsjad raiskasid mitmeid võimalusi. “Teisel poolajal olime teisel tasemel ja lõime kolm, neli, viis võimalust, mis polnud sugugi kerge ülesanne, aga suutsime seda ikkagi. Siis jäeti meile penalti andmata ning saime mitmeid häid võimalusi. Võinuksime mitme väravaga võita, aga olen võiduga nii rahul,” sõnas Pep mängujärgselt.

“Nüüd on meil veel kaks mängu mängida, peame järgmise esmaspäevani rahulikud olema ning Leicesteri vastu võtame kolm punkti, minnes Brightonisse juba liigat võitma,” oli katalaanil selge plaan olemas.

scroll to top