Arsenal näitas võimu, Lazio iseloomu, Atletico karistas Sportingu kaitsjate eksimused ära

Euroopa liiga veerandfinaalid jäid oodatult põnevuse poolest oma suuremale vennale, Meistrite liigale, küll alla: erilisi üllatusi ei sündinud, sest favoriidid ei vääratanud.

Vast intrigeerivaim kohtumine oli Roomas, kus Lazio suutis Red Bull Salzburgi vastu kahel korral eduseisu käest lasta. Kuid teisel korral enam tagasi ei vaadatud ja kohe tehti Felipe Andersoni ja Ciro Immobile väravatest kaheväravaline edu sisse, mida enam käest ei lastud.

Arsenal tegi avapoolajal CSKA vastu kõik selgeks, kui puhkepausile mindi 4:1 eduseisus. Veidi kummaline oli see, et teisel poolajal kindluse mõttes rohkem väravaid ei löödud, sest jahe Moskva ei ole just lihtsaim paik, kus korduskohtumist pallida ja kolmeväravalist eduseisu hoida.