fbpx
Close

De Bruyne’is tekitas vastasfännide rünnak nende bussi vastu hea tunde

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaali eel bussiga Anfieldile sõitnud Manchester City tiim sattus Liverpooli fännide rünnaku alla: bussi loobiti pürotehnikaga, pudelite ja purkidega. Lõhutud bussiaknad ja mõlkis kere tegid tagasisõidu võimatuks ning tiim pidi endale uue bussi organiseerima.

Kui City peatreener Pep Guardiola tänas irooniliselt politseijõudusid oma tiimi kaitsmise eest, Liverpool palus vastaselt fännide käitumise eest ametlikult vabandust, Jürgen Klopp ütles samuti, et selline olukord ei ole meeldiv, siis Manchester City poolkaitsja Kevin de Bruyne nägi asja hoopis teisiti.

“See oli OK. Ma ei pahanda vastasfännidega sellise käitumise pärast, sest olen varasemaltki sellises olukorras olnud ja see on tore tunne. Akende lõhkumine ei ole nii tore, aga kes olen mina ütlema, mis on okei ja mis mitte? Kuni keegi ei saa vigastada, pole mul sellise käitumise vastu midagi,” üllatas de Bruyne oma sõnavõtuga meediat.

Kui Eurosport küsis belglaselt, kas mängueelne intsident mõjutas ka City mängu, siis belglane jäi endale kindlaks: “Ei, see ei muutnud miskit. Kuni vägivalda pole, nii kaua on selline märatsemine okei.”

On board the Man city team bus as it approaches Anfield. Filmed by Man city trainer Manuel Estiarte from r/soccer

scroll to top