fbpx
Close

Zouma: Mourinhota poleks ma siin, ta õpetas kaotamist vihkama

Avatar

Kurt Zouma ja Idrissa Gueye. Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Chelsea prantslasest kaitsemängija Kurt Zouma sõnas, et klubi endine peatreener ja hiljuti Tottenham Hotspuri etteotsa asunud Jose Mourinho on tema karjääris etendanud väga suurt rolli.

“Mourinho oli see, kes avas minu jaoks Inglismaa väravad. Olin noor, kõigest 19-aastane, kui sinna saabusin. Ta andis mulle samuti enesekindlust, kui kasutas mind tähtsates mängudes suure intensiivsusega. Ta oli see, kes mulle näitas, milline on Inglismaal jalgpall. Treener on keegi, kes vihkab kaotamist. Tema õpetas mind kaotamist vihkama. Tänu temale suutsin ma Chelseas end pildile mängida. Ta andis ja õpetas mulle palju. Tänan teda,” rääkis 25-aastane Zouma France Footballi vahendusel.

Praegune Chelsea peatreener Frank Lampard on Zouma arvates samuti suurepärane isiksus, kellega koostööd teha. “Ta on treener, kes on meile väga lähedane. On selge, et ta oli alles hiljuti veel mängija. Ta räägib meiega palju, võtab treeningutest ise osa. Kui tegeleme kaitsetööga nurgalöökides, siis tema annab pallid trahvikasti. Te peaks nägema, kui täpne ta on. See on imeline, kui palju kvaliteeti ta jalgades on. Ta teeb meiega ka “ruutu” kaasa ning saan teile kinnitada, et ta läheb äärmiselt harva ise keskele. Ta on endiselt väga tugev,” kiitis Zouma.

scroll to top