fbpx
Close

Xhaka rääkis, mis toimus pärast finaalikaotust riietusruumis

Avatar

Granit Xhaka. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal sai linnarivaalilt Chelsealt Euroopa liiga finaalis hävitava 1:4 kaotuse, mis ajas nutma nii kiipri Petr Cechi kui poolkaitsja Lucas Torreira. Unai Emery perfektne seeria finaalides sai valusa lõpu, mis ajas baskimaalase peas käte vahele. Teine keskväljamees Granit Xhaka selgitas, mis toimus pärast hõbemedalite kättesaamist riietusruumis.

Vaikus. Haudvaikus. “Keegi ei rääkinud midagi, isegi mitte peatreener. Ma ei tea, miks ta vaikis, aga ta oli selgelt löödud. Me teadsime, mille nimel mängime. Teadsime, et kaotasime. Ei ole mõtet ju karjuda, see ei ole lahendus. Praegu pole õige aeg spekuleerida, miks me kaotasime. Usun, et meil oli hea šanss ning me ei kasutanud seda ära,” ütles albaania päritolu Šveitsi koondislane.

Viimase seitsme liigamänguga saadi kaotused Evertonilt, Crystal Palace’ilt, Wolvesilt ja Leicesterilt ja see nigel seeria tõstatas küsimuse tiimi mentaliteedi osas. “See [lõpp] juhtus, kuna kaotasime, asi pole ei füüsises ega mentaliteedis. Arvan, et olime finaaliks valmis. Kui treenid igapäevaselt ja pole valmis, siis pead spordiala vahetama,” oli Xhaka mängujärgses intervjuus konkreetne.

 

scroll to top