fbpx
Close

Xhaka agent kinnitas, et poolkaitsja plaanib jaanuaris Saksamaale naasta

Avatar

Granit Xhaka. Foto: Reuters/Scanpix

Tänavuse hooaja alguses Londoni Arsenali fännidega sõnasõtta astunud Šveitsi koondise poolkaitsja Granit Xhaka pole siiani leidnud olukorrale lahendust ja soovib oma agendi teatel liituda Bundesliga klubi Berliini Herthaga, mida juhendab endine Saksamaa ja USA koondise peatreener Jürgen Klinsmann.

Arsenali endine peatreener Unai Emery ei andnud 27-aastasele Xhakale klubis jätkamise osas sisuliselt mingit lootust, aga uus loots Mikel Arteta sõnas alles hiljuti, et kõik võib veel muutuda. Ta tõi välja, et Manchester Citys oldi Xhaka teenetest huvitatud ning tundub, et fännidega on endine Baseli ja Mönchengladbachi Borussia mängumees ära leppimas. Siiski paistab Arsenal teatud perioodil isegi meeskonna kapteniks tõusnud Xhakast ilma jäämas.

“Vaadake, ütlen otsekoheselt ja ausalt, et meil on Herthaga kokkulepe ja soovime Berliini minna. Seda ütlesime ka Arsenali klubi esimehele Raul Sanllehile, spordidirektor Edu Gasparile. Samuti uuele peatreenerile Mikel Artetale,” kinnitas Xhaka agent Jose Noguera väljaande Blick vahendusel.

scroll to top