fbpx
Close

Leicesteri väravavahist kapten pärast suurt kaotust Liverpoolile: kohtunik pidi endast kangelase tegema

Avatar

Kasper Schmeichel. Foto: REUTERS/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas toimus neljapäeval hooaja üks kaalukaim mäng, kui liigatabeli teine meeskond Leicester City võõrustas liidrit Liverpooli. Lõppskooriks kujunes 4:0 Liverpooli kasuks ning Leicesteri kaptenil Kasper Schmeichelil jagus kohtumise järgselt kriitikat peakohtuniku Michael Oliveri suunas.

Liverpool läks küll esimesel poolajal 31. minutil Roberto Firmino väravast juhtima, aga napp eduseis püsis 71. minutini, millega oli ka Leicester mängus sees. Seejärel tabas trahvikastis kodumeeskonna türklasest keskkaitsja Caglar Söyüncü palli käega ja kohtunik Oliver määras penalti, mille James Milner ära realiseeris. Järgneva seitsme minutiga lisandus veelgi kaks tabamust ja võitjas enam küsimust polnud.

“Arvan, et see otsus oli veidi karm. Olime mängus sees seni, kuni kohtunik pidi endast kangelase tegema. Seejärel kaotasime oma keskendumise. [Endine Premier League’i kohtunik ja praegu teleeksperdina tegutsev] Dermot Gallagher ütleb Sky Sportsi vahendusel kindlasti, et see oli suurepärane otsus. Caglaril oli vähem kui millisekund aega reageerimiseks. Kui juba otsus ära tehakse, siis neid ei muudeta enam kunagi tagasi,” rääkis 33-aastane taanlasest puurilukk Amazon Prime’i vahendusel.

“Tegemist on maailma ühe parima meeskonnaga koos Manchester Cityga. Püüdleme selle poole, et olla, nagu nemad, kuid nad on oma teekonnaga palju kaugemale jõudnud. Nad on täielikud tipud ja ainult neil on, mida kaotada,” lisas Schmeichel lõpetuseks kahe lähirivaali kohta.

scroll to top