fbpx
Close

Wilshere’il on plaan viia West Ham Euroopasse

Avatar

Jack Wilshere (paremal). Foto: AP/Scanpix

Arsenali ridades end kuulsaks mänginud poolkaitsja Jack Wilshere pole alates detsembrikuu algusest palliplatsile jõudnud, kuid sellest hoolimata on tal plaanis viia West Ham Euroopasse. Oma karjääri jooksul alatasa vigastustega kimpus olnud keskväljamees ravib oma hüppeliigest ning paranemine on olnud oodatust parem – kui alguses räägiti eemalejäämisest hooaja lõpuni, siis nüüd on pallur juba täiskoormusel treenimas.

“Olen tagasi treeningul ja mul on plaanis anda enne hooaja lõppu oma panus tiimi aitamiseks. Püüan vormi jõuda ning tean, et see suvi tuleb minu jaoks väga tähtis,” vihjas ta enda vormi hoidmisele ning vigastuste vältimisele.

Tänavune hooaeg algas klubi jaoks kohutavalt, kui kaotust tunnistati esimeses neljas mängus ning hakati rääkima suisa väljalangemisest. “Arvan, et tänavune hooaeg pidigi raskem olema. Klubi tõi Premier League’i võitnud peatreeneri ning see kergitas kõigi ootusi. Peame siiski tugevalt lõpetama ning püüdma Euroopa liigasse viivat kohta. Kõik on õnnelikud, mängime paremat vutti ning oleme toonud tiimi häid mängijaid, kellega tahaksin juba koos pallimurul mängida,” rääkis Wilshere Sky Sportsile antud usutluses.

scroll to top