fbpx
Close

Wenger teab, kes on Inglismaa koondise nõrgim lüli

Avatar

Patrick Vieira koos Arsene Wengeriga. Foto: AFP/Scanpix

Arsenali ekspeatreener, Premier League’i läbi ja lõhki tundev Arsene Wenger näeb Inglismaa koondise nõrgima lülina keskkaitses pallivat äärekaitsjat Kyle Walkerit, kes parema vastase korral võib muutuda tõeliseks auguks koondise kaitseliinis.

Pep Guardiola juhendatavas Manchester Citys kõrget äärekaitsjarolli mängiv Walker on Gareth Southgate’i poolt määratud keskkaitsesse. Tema eksimus kinkis Tuneesiale penalti ning Inglismaal vedas, et Harry Kane oli lõpuminutitel ülesannete kõrgusel ning tõi vajalikud kolm punkti ikkagi ära.

Wenger pole aga esimene, kes Walkeri kaitsmisoskusi on kahtluse alla seadnud. Tema mõttekaaslaseks on ka Manchester Unitedis suurepärase karjääri teinud Rio Ferdinand, kes kritiseeris Walkeri positsioonivalikut mängus Tuneesia vastul nimetades seda “kriminaalseks”. “See on minu jaoks uus positsioon. Loomulikult olen ma alles seda õppimas,” ütles Walker ise keskkaitsjarolli kohta.

“Ta pole päris kaitsja, eriti keskkaitsja. Ta võib teha saatuslikke vigu, mida ta näiteks äärekaitses ei teeks,” ütles Wenger Telegraphile.

scroll to top