fbpx
Close

Wenger: Salah suudab Messi tasemele jõuda, kui…

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

22 aastat Londoni Arsenali juhendanud Arsene Wenger usub, et Liverpooli ründestaar Mohamed Salah pole veel oma täielikku potentsiaali näidanud ja mees suudaks jõuda Barcelona staari Lionel Messi tasemele.

Salah liitus Liverpooliga 2017. aasta suvel ligi 50 miljoni euro eest ja on Jürgen Kloppi käe all tõusnud selgeks võtmemängijaks. Praeguseks on ta klubi eest kirja saanud erinevate sarjade peale 108 mängu ning mullu triumfeeriti ka Meistrite liigas. Wengeri sõnul on 27-aastane Egiptuse koondislane võimeline tõusma absoluutsesse maailma tippu, kuid peab selleks võitu saama isekusest.

“Ta on Messiga sarnane, aga ta peab endiselt leidma järjepidevuse. Arvan, et ta on Messiga samaväärne realiseerija, kuigi Messi on täiskomplekt – ta annab sulle samuti otsustava söödu, samas kui Salahil on veidi kinnisideeks ise värav ära lüüa. Kui ta vanemaks saab, siis see on mõõde, mille ta kindlasti saavutab – leida hetk, millal pall ära anda ja hetk, millal ise skoorida,” arvas Wenger BeIn Sports’ile antud intervjuus.

scroll to top